2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ SMLOUVA NA DODÁVKY POHONNÝCH HMOT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s uchazeči, kteří na základě výzev k podání nabídky (a následných objednávek), jež budou vycházet z podmínek rámcové smlouvy, budou pro zadavatele zajišťovat dodávky pohonných hmot určených pro vozový park zadavatele a to: - dodávky motorové nafty dle ČSN EN 590:2022/ Opr1 v celkovém objemu 1 100 000 litrů pro střediska Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Hády 971/1a, 614 00 Brno a Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Pisárecká 277/1, 603 00 Brno, a - dodávky bezolovnatého automobilového benzínu prodávaného v ČR pod označením Super BA 95 (Natural 95) dle ČSN EN 228 + A1:2018/Z2 v celkovém objemu 120 000 litrů pro středisko Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Pisárecká 277/1, 603 00 Brno.
Interne Kennung: SML/0444/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001