740899-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Wykonywanie prac izolacyjnych, obmurzeniowych, antykorozyjnych, rusztowaniowych i ogólnobudowlanych w ramach utrzymania bieżącego urządzeń w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie prac izolacyjnych, obmurzeniowych, antykorozyjnych, rusztowaniowych i ogólnobudowlanych w ramach utrzymania bieżącego urządzeń w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie
BeschreibungWykonywanie prac izolacyjnych, obmurzeniowych, antykorozyjnych, rusztowaniowych i ogólnobudowlanych w ramach utrzymania bieżącego urządzeń w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie
Vorherige Bekanntmachung504727-2025
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00662/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji