74091-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bürobedarf – Dynamický nákupní systém pro standardní kancelářské potřeby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro standardní kancelářské potřeby
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky standardních kancelářských potřeb pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky kancelářských potřeb 2025 03
BeschreibungPředmětem dodávek budou standardní kancelářské potřeby pro zadavatele a to průběžně v období trvání smlouvy. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen ve Výzvě k podání nabídek a souvisejících dokumentech.
Interne KennungMU-ZAK/300264/2025/2927216/RMU