740969-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tankwagen – Dodávka kanalizačního mechanismu CASK s recyklací
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka kanalizačního mechanismu CASK s recyklací
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nového kombinovaného kanalizačního mechanismu CASK s recyklací. Jedná se o čtyřnápravové vozidlo zvláštního určení, které bude využito k čištění kanalizací a pro manipulaci s odpadními vodami, kalem nebo fekálním odpadem. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně odborné specifikace v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
Interne KennungID: A24A1DI108
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133100 Tankwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144520 Abwassertankwagen, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001