See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. Klasa pojazdu (wg PN-EN 1846-1 lub równorzędna ): M (średniej), kategoria pojazdu (wg PN-EN 1846-2 lub równorzędna): 2 (uterenowiony).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001