See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynku Sądu Rejonowego w Gostyninie ul. 3 Maja 43. 2. Szacowany wolumen zużycie energii: 192 000 kWh rocznie moc przyłączeniowa określona w warunkach przyłączenia i umowie przyłączeniowej: 173 kW grupa taryfowa: C 21
Interne Kennung: OG.261.16.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OG.261.16.2025 (1)