741059-2025 - Ergebnis
Polen – Rastersondenmikroskope – Dostawa kontrolera oraz głowicy AFM dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.27.2025)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kontrolera oraz głowicy AFM dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.27.2025)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kontrolera oraz głowicy AFM do posiadanego przez zamawiającego mikroskopu sił atomowych (AFM) Nanowizard IV zintegrowanego z odwróconym mikroskopem optycznym i fluorescencyjnym dla IFJ PAN w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr: 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung661941-2025
Interne KennungDZP.260.27.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38514200 Rastersondenmikroskope
5. Los
LosLOT-0001