See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-17. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 462777-2025
Interne Kennung: 702500723
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702502635
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: Firma Handlowo-Usługowa MERITUM Danuta Kraski w zakresie zadań nr 7 oraz 16 na dostawy elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702502639
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Handlowe PROSERWIS Sp. z o.o. w zakresie zadań nr 18 na dostawy elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0003
Titel: Umowa nr 702502640
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe K-Tech Krzysztof Fojcik w zakresie zadań nr 20 na dostawy elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0004
Titel: Umowa nr 702502638
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: HERT Władysław Piwowarczyk Sp. J. w zakresie zadań nr 12 na dostawy elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0005
Titel: Umowa nr 702502636
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: Petek i Wspólnicy Sp. z o.o. Sp. k. w zakresie zadań nr 8, 9 oraz 17 na dostawy elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0006
Titel: Umowa nr 702502641
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą: EHS Sp. z o.o. w zakresie zadań nr 1-6, 13 oraz 22 na dostawy elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0007
Titel: Umowa nr 702502642
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą: Centrum Hydrauliki i Pneumatyki Izabela Zięba w zakresie zadań nr 10, 14, 15, 19 oraz 21 na dostawy elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0008
Titel: Umowa nr 702502637
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą: Śliwowscy Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 11 na dostawy elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.