2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologische Beoordeling (EBEO) 2.0
Beschreibung: Deze opdracht betreft het ontwikkelen van een nieuwe methodiek voor het meten van ecologische waterkwaliteit. De omvang van de opdracht is het opleveren van 7 producten met betrekking tot het ontwikkelen van een beoordelingsmethodiek en het opleveren van producten betreffende communicatie omtrent deze beoordelingsmethodiek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EBEO 2.0
Beschreibung: Deze opdracht betreft het ontwikkelen van een nieuwe methodiek voor het meten van ecologische waterkwaliteit.
Interne Kennung: 1