74124-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Stavba č. 42821 Dvorecký most; technický dozor investora
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStavba č. 42821 Dvorecký most; technický dozor investora
BeschreibungStavba č. 42821 Dvorecký most; technický dozor investora
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících ve výkonu technického dozoru investora při realizaci veřejné zakázky s názvem Stavba č. 42821 „Dvorecký most“, a to včetně všech souvisejících činností nezbytných pro řádnou realizaci stavby, zejména investorsko-inženýrských činností.
Interne KennungINV/OR/0007/22
Art des AuftragsDienstleistungen