See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania chorzowskich parków o łącznej powierzchni ok. 31,63 ha, w terminie od 1.09.2025 r. do 31.08.2028 r.
Beschreibung: USŁUGI UTRZYMANIA CHORZOWSKICH PARKÓW O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI ok. 31,63 ha, PODZIELONEGO NA 6 CZĘŚCI ZAMÓWIENIA: część I - PARK AMELUNG o pow. 71 500 m2, część II - PARK HUTNIKÓW o pow. 26 301 m2, część III - PARK POD KASZTANAMI o pow. 17 091 m2 część IV - PARK REDENA o pow. 58 169 m2 część V - PARK RÓŻ o pow.103 100 m2 część VI - OTOCZENIE SZYBU PREZYDENT o pow. 40 168 m2 Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączoną charakterystyką ogólną przedmiotu zamówienia (wspólna dla wszystkich części) (załącznik nr 4) oraz z załączonymi przedmiarami i harmonogramami prac, odrębnymi dla każdej części zamówienia – w załącznikach nr 9A-F do SWZ. Załącznikami do SWZ są przedmiary prac, charakterystyki obiektów w formie tabelarycznej i harmonogramy realizacji prac oraz inne dokumenty załączone do SWZ. Zamawiający zastrzega, na podstawie art. 60 ustawy p.z.p., że prace związane z utrzymaniem zieleni (jako kluczowe części zamówienia) tj. prace wymienione w przedmiarach (dla każdej części) w rozdziale I ZIELEŃ, nie mogą zostać podzlecane. Tym samym Wykonawca ma obowiązek wykonania tych prac osobiście.
Vorherige Bekanntmachung: 480260-2025
Interne Kennung: RZP.271.281.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGI UTRZYMANIA CHORZOWSKICH PARKÓW O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI ok. 31,63 ha, PODZIELONEGO NA 6 CZĘŚCI ZAMÓWIENIA: część I - PARK AMELUNG o pow. 71 500 m2
Beschreibung: Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączoną charakterystyką ogólną przedmiotu zamówienia (wspólna dla wszystkich części) (załącznik nr 4) oraz z załączonymi przedmiarami i harmonogramami prac, odrębnymi dla każdej części zamówienia – w załącznikach nr 9A do SWZ. Załącznikami do SWZ są przedmiary prac, charakterystyki obiektów w formie tabelarycznej i harmonogramy realizacji prac oraz inne dokumenty załączone do SWZ. Zamawiający zastrzega, na podstawie art. 60 ustawy p.z.p., że prace związane z utrzymaniem zieleni (jako kluczowe części zamówienia) tj. prace wymienione w przedmiarach (dla każdej części) w rozdziale I ZIELEŃ, nie mogą zostać podzlecane. Tym samym Wykonawca ma obowiązek wykonania tych prac osobiście.
Los: LOT-0002
Titel: USŁUGI UTRZYMANIA CHORZOWSKICH PARKÓW O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI ok. 31,63 ha, PODZIELONEGO NA 6 CZĘŚCI ZAMÓWIENIA: część II - PARK HUTNIKÓW o pow. 26 301 m2,
Beschreibung: Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączoną charakterystyką ogólną przedmiotu zamówienia (wspólna dla wszystkich części) (załącznik nr 4) oraz z załączonymi przedmiarami i harmonogramami prac, odrębnymi dla każdej części zamówienia – w załącznikach nr 9B do SWZ. Załącznikami do SWZ są przedmiary prac, charakterystyki obiektów w formie tabelarycznej i harmonogramy realizacji prac oraz inne dokumenty załączone do SWZ. Zamawiający zastrzega, na podstawie art. 60 ustawy p.z.p., że prace związane z utrzymaniem zieleni (jako kluczowe części zamówienia) tj. prace wymienione w przedmiarach (dla każdej części) w rozdziale I ZIELEŃ, nie mogą zostać podzlecane. Tym samym Wykonawca ma obowiązek wykonania tych prac osobiście.
Los: LOT-0003
Titel: USŁUGI UTRZYMANIA CHORZOWSKICH PARKÓW O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI ok. 31,63 ha, PODZIELONEGO NA 6 CZĘŚCI ZAMÓWIENIA: część III - PARK POD KASZTANAMI o pow. 17 091 m2
Beschreibung: Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączoną charakterystyką ogólną przedmiotu zamówienia (wspólna dla wszystkich części) (załącznik nr 4) oraz z załączonymi przedmiarami i harmonogramami prac, odrębnymi dla każdej części zamówienia – w załącznikach nr 9C do SWZ. Załącznikami do SWZ są przedmiary prac, charakterystyki obiektów w formie tabelarycznej i harmonogramy realizacji prac oraz inne dokumenty załączone do SWZ. Zamawiający zastrzega, na podstawie art. 60 ustawy p.z.p., że prace związane z utrzymaniem zieleni (jako kluczowe części zamówienia) tj. prace wymienione w przedmiarach (dla każdej części) w rozdziale I ZIELEŃ, nie mogą zostać podzlecane. Tym samym Wykonawca ma obowiązek wykonania tych prac osobiście.
Los: LOT-0004
Titel: USŁUGI UTRZYMANIA CHORZOWSKICH PARKÓW O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI ok. 31,63 ha, PODZIELONEGO NA 6 CZĘŚCI ZAMÓWIENIA: część IV - PARK REDENA o pow. 58 169 m2
Beschreibung: Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączoną charakterystyką ogólną przedmiotu zamówienia (wspólna dla wszystkich części) (załącznik nr 4) oraz z załączonymi przedmiarami i harmonogramami prac, odrębnymi dla każdej części zamówienia – w załącznikach nr 9D do SWZ. Załącznikami do SWZ są przedmiary prac, charakterystyki obiektów w formie tabelarycznej i harmonogramy realizacji prac oraz inne dokumenty załączone do SWZ. Zamawiający zastrzega, na podstawie art. 60 ustawy p.z.p., że prace związane z utrzymaniem zieleni (jako kluczowe części zamówienia) tj. prace wymienione w przedmiarach (dla każdej części) w rozdziale I ZIELEŃ, nie mogą zostać podzlecane. Tym samym Wykonawca ma obowiązek wykonania tych prac osobiście.
Los: LOT-0005
Titel: USŁUGI UTRZYMANIA CHORZOWSKICH PARKÓW O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI ok. 31,63 ha, PODZIELONEGO NA 6 CZĘŚCI ZAMÓWIENIA: część VI - OTOCZENIE SZYBU PREZYDENT o pow. 40 168 m2
Beschreibung: Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączoną charakterystyką ogólną przedmiotu zamówienia (wspólna dla wszystkich części) (załącznik nr 4) oraz z załączonymi przedmiarami i harmonogramami prac, odrębnymi dla każdej części zamówienia – w załącznikach nr 9F do SWZ. Załącznikami do SWZ są przedmiary prac, charakterystyki obiektów w formie tabelarycznej i harmonogramy realizacji prac oraz inne dokumenty załączone do SWZ. Zamawiający zastrzega, na podstawie art. 60 ustawy p.z.p., że prace związane z utrzymaniem zieleni (jako kluczowe części zamówienia) tj. prace wymienione w przedmiarach (dla każdej części) w rozdziale I ZIELEŃ, nie mogą zostać podzlecane. Tym samym Wykonawca ma obowiązek wykonania tych prac osobiście.
Los: LOT-0006
Titel: USŁUGI UTRZYMANIA CHORZOWSKICH PARKÓW O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI ok. 31,63 ha, PODZIELONEGO NA 6 CZĘŚCI ZAMÓWIENIA: część V - PARK RÓŻ o pow.103 100 m2
Beschreibung: Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączoną charakterystyką ogólną przedmiotu zamówienia (wspólna dla wszystkich części) (załącznik nr 4) oraz z załączonymi przedmiarami i harmonogramami prac, odrębnymi dla każdej części zamówienia – w załącznikach nr 9E do SWZ. Załącznikami do SWZ są przedmiary prac, charakterystyki obiektów w formie tabelarycznej i harmonogramy realizacji prac oraz inne dokumenty załączone do SWZ. Zamawiający zastrzega, na podstawie art. 60 ustawy p.z.p., że prace związane z utrzymaniem zieleni (jako kluczowe części zamówienia) tj. prace wymienione w przedmiarach (dla każdej części) w rozdziale I ZIELEŃ, nie mogą zostać podzlecane. Tym samym Wykonawca ma obowiązek wykonania tych prac osobiście.