See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Weegsystemen op belading
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamcontract voor het monteren en onderhouden van geijkte dynamische weegsystemen van het type weging op belading met een optioneel identificatiesysteem voor de registratie van de in bepaalde rolcontainers aanwezige RFID chips, voor een periode van 8 jaar. De opdracht omvat eveneens: • de nodige software voor centraal databeheer en interfaces voor overdracht van de gegevens van en naar de boordcomputer en van en naar de IVAGO backoffice systemen. • het periodiek herijken van de weegsystemen conform de wettelijke bepalingen. • SLA voor een periode van 8 jaar na levering van het weegsysteem. In 2025 zullen 8 van deze weegsystemen gemonteerd worden. Afhankelijk van de levering van nieuwe voertuigen wordt telkens een deel van de opdracht afgeroepen, tijdens een periode van 6 jaar. In totaal betreft het een vermoedelijke hoeveelheid van 15 voertuigen die in deze periode uitgerust zullen worden met het beschreven weegsysteem. De opgegeven hoeveelheden zijn ramingen gebaseerd op de huidige plannen en verwachtingen en zijn dus indicatief. De “vermoedelijke hoeveelheden” (V.H.) kunnen verminderen met -25 % of vermeerderen met +25 %. Verminderde werkelijke hoeveelheden kunnen geen aanleiding geven tot verplichte afname van om het even welke onderdelen. Vermeerderde werkelijke hoeveelheden dienen geleverd en uitgevoerd aan de voorwaarden van de contractuele verbintenis. In beide gevallen (vermindering en vermeerdering) mag dit geen bijkomende kosten met zich meebrengen. Bijkomend wordt alle noodzakelijke technische documentatie van de geleverde weegsystemen voorzien, alsook werkinstructies voor de eindgebruikers op het voertuig en in de backoffice van de systemen, het beheerplatform en opgezette integraties. Na de installatie wordt aan de hand van de geleverde documentatie een opleiding gegeven aan de diverse betrokken medewerkers van IVAGO voor het gebruik van het beheersysteem en het weegsysteem in de vrachtwagen. Er is voldoende communicatie en planning tussen de leveranciers van het chassis/bovenbouw en de leverancier van de geijkte weegsystemen teneinde de opdracht tot een goed einde te brengen.
Interne Kennung: PPP0WP-182/5298/25.006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42923100 Wiegemaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 25.006_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (zie technische bepalingen.) Vrije opties (Zie technische bepalingen.)