See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy serwera dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy serwera dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się pod adresem: ul. Władysława Reymonta 4, 30-059 Kraków.
Vorherige Bekanntmachung: 548567-2025
Interne Kennung: 80.272.270.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy serwera dla Działu Infrastruktury Systemów Informatycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się pod adresem: ul. Władysława Reymonta 4, 30-059 Kraków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów technicznych, funkcjonalnych, użytkowych oraz ilościowych zawiera załącznik A do SWZ.