741454-2023 - Wettbewerb
Polen – Heizöl – Dostawa oleju opałowego do kotłowni olejowej w Sieniawce przy ul. Rolniczej 33 oraz w Bogatyni przy ul. Kolejowej 4 na okres od dnia 01.01.2024r. do dnia 31.12.2024r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego do kotłowni olejowej w Sieniawce przy ul. Rolniczej 33 oraz w Bogatyni przy ul. Kolejowej 4 na okres od dnia 01.01.2024r. do dnia 31.12.2024r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla potrzeb olejowych kotłowni lokalnych położonych w: - Sieniawce przy ul. Rolniczej 33 – w ilości szacunkowej 260 000 litrów - Bogatyni przy ul. Kolejowej 4 - w ilości szacunkowej 22 000 litrów Zapotrzebowanie ilościowe na olej opałowy określone w SWZ stanowi przewidywane, szacunkowe (+/-) zapotrzebowanie w okresie wykonania zamówienia i nie jest wiążące dla Zamawiającego. Ilość faktycznie zamówionego oleju może ulec zwiększeniu bądź zmniejszeniu, w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. Minimalna ilość oleju, którą Zamawiający zobowiązuje się zamówić w ramach realizacji umowy wynosi: - dla kotłowni w Sieniawce przy ul. Rolniczej 33 -od 10 000,00 litrów do 32 000,00 litrów. - dla kotłowni w Bogatyni przy ul. Kolejowe 4 – od 3 000,00 litrów do 7 000,00 litrów
Interne Kennung: 21/2023/ZP/ES
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe”. Zalogowany Wykonawca używając przycisku „Wypełnij” widocznego pod „Formularzem ofertowym” zobowiązany jest do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta i uzupełnienia pozostałych informacji dotyczących wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Pełny opis procedury znaleźć można w SWZ. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://mzgkbogatynia.pl
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju opałowego na potrzeby kotłowni lokalnych przy ul. Rolniczej 33 w Sieniawce i Kolejowej 4 w Bogatyni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla potrzeb olejowych kotłowni lokalnych położonych w: - Sieniawce przy ul. Rolniczej 33 – w ilości szacunkowej 260 000 litrów - Bogatyni przy ul. Kolejowej 4 - w ilości szacunkowej 22 000 litrów