See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financial Auditor - cluster BCO
Beschreibung: Waar ben jij van? Jij bent van betrouwbaarheid en rechtmatigheid van processen en systemen. Kloppen de cijfers en zijn deze langs de lijn van wet- en regelgeving via processen tot stand gekomen en gepresenteerd?
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000