741569-2023 - Ergebnis
Niederlande – Lehrmittel – EA Levering Leermiddelen voor Stichting SchOOL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Levering Leermiddelen voor Stichting SchOOL
Beschreibung: Het concrete doel van deze aanbesteding is om op een transparante wijze te komen tot het afsluiten van een raamovereenkomst met één partij die de basisscholen van SchOOL voorziet van de gewenste leermiddelen, zoals beschreven in de offerteaanvraag. Zie offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering Leermiddelen
Beschreibung: Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1