2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu do elektroforezy horyzontalnej białek i kwasów nukleinowych w precyzyjnie kontrolowanej temperaturze dla Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatu do elektroforezy horyzontalnej białek i kwasów nukleinowych w precyzyjnie kontrolowanej temperaturze dla Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji). Zamawiający wymaga, by oferowany sprzęt spełniał wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 6 do Zaproszenia do negocjacji).
Interne Kennung: AZP.260.116.2025.WR
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001