See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowych z elementami Koncepcji Programowych (STEŚ-R) wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach w podziale na 3 części
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowych z elementami Koncepcji Programowych (STEŚ-R) wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach w podziale na 3 części: CZĘŚĆ NR 1 - Budowa obwodnicy miejscowości Wschowa w ciągu drogi krajowej nr 12. CZĘŚĆ NR 2 - Budowa obwodnicy miejscowości Dobiegniew w ciągu drogi krajowej nr 22. CZĘŚĆ NR 3 - Budowa obwodnicy miejscowości Przytoczna w ciągu drogi krajowej nr 24.
Interne Kennung: O.ZG.D-3.2413.6.2020
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowych z elementami Koncepcji Programowych (STEŚ-R) wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach w podziale na 3 części: CZĘŚĆ NR 1 - Budowa obwodnicy miejscowości Wschowa w ciągu drogi krajowej nr 12.
Beschreibung: Część 1 – Przedmiotem zamówienia są opracowywania projektowe dla potrzeb uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) pn.: „Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe z elementami koncepcji programowej (STEŚ-R) wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji pn.: Budowa obwodnicy miejscowości Wschowa w ciągu drogi krajowej nr 12”. Planowana obwodnica dotyczy budowy nowego odcinka drogi krajowej nr 12 relacji Głogów–Leszno, stanowiącej obwodnicę miasta Wschowa.