741609-2023 - Ergebnis
Niederlande – Versicherungen – WGA ERD en AOV verzekering NUOVO Scholen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA ERD en AOV verzekering NUOVO Scholen
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2024 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk kiest voor het eigenrisicodragerschap met een private verzekering, is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar met de mogelijkheid om met 2 x 1 jaar te verlengen en zal aansluitend ingaan na beeindiging van de actieve collectieve AOV. WGA = Opdrachtgever heeft in 2022, 1256 verloonde werknemers. De totale verwachte WIA-jaarloonsom van van Opdrachtgever in 2024 bedraagt € 53.031.651. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering AOV = Opdrachtgever heeft in 2022, 1256 verloonde werknemers. De verwachte verzekerde pensioengrondslag (totale loonsom) van van Opdrachtgever in 2024 bedraagt € 47.311.245
Interne Kennung: 1059932
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WGA ERD verzekering
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2024 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk kiest voor het eigenrisicodragerschap met een private verzekering, is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Opdrachtgever heeft in 2022, 1256 verloonde werknemers. De totale verwachte WIA-jaarloonsom van van Opdrachtgever in 2024 bedraagt € 53.031.651. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AOV verzekering
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar met de mogelijkheid om met 2 x 1 jaar te verlengen en zal aansluitend ingaan na beeindiging van de actieve collectieve AOV. Opdrachtgever heeft in 2022, 1256 verloonde werknemers. De verwachte verzekerde pensioengrondslag (totale loonsom) van van Opdrachtgever in 2024 bedraagt € 47.311.245
Interne Kennung: 2