2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky léků a ostatních léčiv 4 2026 - 3 2028
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je průběžná dodávka léků a ostatních léčiv pro pracoviště OLÚ Paseka a Moravský Beroun, které jsou určeny pro poskytování následné ústavní péče.
Interne Kennung: 202601_03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002