2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace k dílu: "JOSEFINUM" - adaptace jezuitského semináře
Beschreibung: Předmětem plnění je vypracování projektové dokumentace v souladu se Standardy služeb architekta ČKA. FS 1 Příprava projektu včetně zajištění nezbytných průzkumů a podkladů FS 2 Návrh stavby - dopracování soutěžního návrhu do podrobnosti architektonické studie FS 3+4 Projekt pro společné územní a stavební řízení – včetně obstaravatelské činnosti – fáze služby F3+F4 FS 5 Projekt pro provádění stavby FS 6 Soupis prací a dodávek, s výkazem výměr včetně oceněných rozpočtů FS 7 Autorský dozor projektanta (AD) a autorský dohled nad realizační dokumentací dodavatele a dále služeb a speciálních odborných činností spojených s plněním veřejné zakázky jako jsou obstaravatelská (inženýrská) činnost, součinnost se zadavatelem při odstraňování vad a nedodělků a uvedení stavby do užívání.
Interne Kennung: 8/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0004