See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w 2025 roku . Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.270.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług z gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w roku 2025. Pakiet I - Leśnictwo Korczew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w 2025 roku , Leśnictwa Korczew. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.271.1.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211100 Holzfällung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w roku 2025 - Pakiet II Leśnictwo Kisielew.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w 2025 roku , Leśnictwa Kisielew. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.271.2.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie nadleśnictwa Sarnaki w roku 2025 Leśnictwo Huszlew.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w 2025 roku , Leśnictwa Huszlew. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.271.3.2025
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w roku 2025 Pakiet IV - Leśnictwo Mierzwice i Trojan.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w 2025 roku , Leśnictwa Mierzwice i Trojan. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.271.4.2025
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w roku 2025 Pakiet V - Leśnictwo Zabuże.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w 2025 roku, Leśnictwo Zabuże. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.271.5.2025
Beschreibung der Optionen: Odwołanie wnosi się w terminie: (a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, (b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. (a). Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w roku 2025 Pakiet VI - Leśnictwo Dubicze.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w 2025 roku , Leśnictwo Dubicze. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.271.6.2025
Los: LOT-0007
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w roku 2025 Pakiet VII - Leśnictwo Górki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w 2025 roku , Leśnictwa Górki. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.271.7.2025
Los: LOT-0008
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w roku 2025 Pakiet VIII - gospodarstwo selekcyjno-szkółkarsko-nasienne (Szkółka i nasiennictwo)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, utrzymania dróg leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sarnaki w 2025 roku , Leśnictwa Górki. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu nasiennictwa i prac szkółkarskich w leśnictwie selekcyjno-szkółkarsko-nasiennym wynikające z załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.271.8.2025