741764-2023 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe wykonywanie usług porządkowo - czystościowych w budynkach prokuratur okręgu świdnickiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe wykonywanie usług porządkowo - czystościowych w budynkach prokuratur okręgu świdnickiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług porządkowo - czystościowych w budynkach prokuratur okręgu świdnickiego o ogólnej powierzchni: Prokuratura Okręgowa w Świdnicy ul. 1 Maja 21 - około 2.000 m2, Prokuratura Rejonowa w Świdnicy ul. Zamkowa 2- około 1.214 m2, Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu Pl. Magistracki 7 - około 1.090 m2 oraz Dział Śledczy przy ul. Kilińskiego 1- około -372,50 m2, Prokuratura Rejonowa w Kłodzku Pl. Chrobrego 20 - około 1.165 m2, Prokuratura Rejonowa w Dzierżoniowie ul. Rolna 1- około 975m 2, Prokuratura Rejonowa w Ząbkowicach Śląskich ul. Niepodległości 2- około 581,00 m2 oraz Prokuratura Rejonowa w Bystrzycy Kłodzkiej ul. Sempołowskiej 4 - około 644 m2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe wykonywanie usług porządkowo - czystościowych w budynku Prokuratury Okręgowej w Świdnicy przy ul. 1 Maja 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług porządkowo czystościowych w budynku Prokuratury Okręgowej w Świdnicy przy ul. 1 Maja 21o ogólnej powierzchni 2.000 m2. Szczegółowy zakres zamówienia przedstawiono w SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowe wykonywanie usług porządkowo - czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Świdnicy przy ul. Zamkowej 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług porządkowo czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Świdnicy przy ul. Zamkowej 2 o ogólnej powierzchni 1.214 m2. Szczegółowy zakres zamówienia przedstawiono w SWZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowe wykonywanie usług porządkowo - czystościowych w budynkach Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu przy Pl. Magistrackim 7 i w Dziale Śledczym przy ul. Kilińskiego 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług porządkowo czystościowych w budynkach Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu przy Pl. Magistrackim 7 o ogólnej powierzchni 1.090 m2 oraz Dziale Śledczym przy ul. Kilińskiego 1 o ogólnej powierzchni 372,50 m2. Szczegółowy zakres zamówienia przedstawiono w SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Kompleksowe wykonywanie usług porządkowo - czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Kłodzku przy Pl. Chrobrego 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług porządkowo czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Kłodzku przy Pl. Chrobrego 20 o ogólnej powierzchni 1.165,10 m2. Szczegółowy zakres zamówienia przedstawiono w SWZ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Kompleksowe wykonywanie usług porządkowo - czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie przy ul. Rolnej 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług porządkowo czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie przy ul. Rolnej 1 o ogólnej powierzchni 975 m2. Szczegółowy zakres zamówienia przedstawiono w SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Kompleksowe wykonywanie usług porządkowo - czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Niepodległości 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług porządkowo czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Ząbkowicach Śl. przy ul. Niepodległości 2 o ogólnej powierzchni 581 m2. Szczegółowy zakres zamówienia przedstawiono w SWZ
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Kompleksowe wykonywanie usług porządkowo - czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Bystrzycy Kłodzkiej przy ul. Sempołowskiej 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług porządkowo czystościowych w budynku Prokuratury Rejonowej w Bystrzycy Kłodzkiej przy ul. Sempołowskiej 4 o ogólnej powierzchni 644 m2. Szczegółowy zakres zamówienia przedstawiono w SWZ
Interne Kennung: 7