7418-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – Přestavba hnacích vozidel ř. 163 a 162 – implementace druhého systému pro provoz na síti 25 kV / 50 Hz
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřestavba hnacích vozidel ř. 163 a 162 – implementace druhého systému pro provoz na síti 25 kV / 50 Hz
BeschreibungPředmětem Zakázky je provedení díla spočívajícího ve vybavení až 43 drážních vozidel ř. 163 a až 12 drážních vozidel ř. 162 ve vlastnictví Objednatele druhým systémem pro provoz i na železniční síti s trakční napájecí soustavou 25 kV / 50 Hz (dále jen „Implementace AC“) s tím, že po Implementaci AC budou vozidla označena řadou 363 a svými technickými parametry ve vztahu k systému 25 kV / 50 Hz budou odpovídat minimálně parametrům vozidel řady 363 (schválený typ 69E) (dále jen „HDV“); Předmětem Zakázky je dále: a. zajištění veškerých veřejnoprávních povolení, souhlasů a registrací potřebných k provozování HDV na železničních tratích v České republice a Slovenské republice; b. dodání veškeré dokumentace potřebné k užívání HDV a jejich provozu na železničních tratích v České republice a Slovenské republice, k nakládání s HDV a jejich technickému zhodnocení; c. dodání veškerých dalších plnění, která jsou nezbytná k běžnému užívání HDV a jejich provozu na železničních tratích České republiky a Slovenské republiky, k nakládání s HDV a jejich technickému zhodnocení; d. zajištění komplexního školení osob určených Objednatelem k provedené úpravě HDV; e. to vše, jak je specifikováno ve smlouvě o dílo, jejíž návrh tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung56-2023-O1/2
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
LosLOT-0002
TitelPřestavba hnacích vozidel ř. 163 a 162 - implementace druhého systému pro provoz na síti 25 kV_50 Hz
BeschreibungPředmětem Zakázky je provedení díla spočívajícího ve vybavení až 43 drážních vozidel ř. 163 a až 12 drážních vozidel ř. 162 ve vlastnictví Objednatele druhým systémem pro provoz i na železniční síti s trakční napájecí soustavou 25 kV / 50 Hz.