741872-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Endgeräte – Vyvolávací systém II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVyvolávací systém II
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je dodávka a instalace vyvolávacího systému včetně poskytování servisních služeb.
Interne Kennung279/VZ/2025-OVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32442000 Endgeräte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku na základě inflační doložky. 2. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění. Ke změně v osobě dodavatele dojde v okamžiku, kdy bude smlouva předčasně ukončena z důvodů na straně dodavatele. 3. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazků spočívající ve změně rozsahu dodávek, služeb, jejich ceně a obchodních podmínkách. Změna může zahrnovat zejména rozšíření funkcionality systému, navýšení množství dodaných komponent, licencí či souvisejících služeb pro zajištění funkčnosti vyvolávacího systému. Zadavatel si vyhrazuje změnu v celkové hodnotě 1 480 000 Kč bez DPH.