741919-2023 - Ergebnis
Niederlande – Fernwärme – Levering aansluitgarnituren
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering aansluitgarnituren
Beschreibung: Dezeaanbesteding betrefteen overeenkomst voor delevering van aansluitgarnituren ten behoeve van het realiseren van gestandaardiseerde verbindingen tussen de warmteafleverset en het wijknet warmterespectievelijk de klantinstallatie. Tot deaansluitgarnituren behoren met name deaansluitbeugels, flexibeleslangen, kogelkranensetsen reserveonderdelen.
Vorherige Bekanntmachung: 007467-2023
Interne Kennung: 23-303562-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09323000 Fernwärme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44162100 Bedarf für Rohrleitungssysteme
5. Los
Los: LOT-0000