2. Verfahren
Verfahren
Titel: VTH-applicatie
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het leveren van een (SaaS)applicatie voor het ondersteunen en uitvoeren van de processen Vergunningen, Toezicht en Handhaving (VTH) Het betreft een applicatie voor ca. 80 users van de Gemeente Beilen met een totale financiële omvang van 1,5 mio voor maximaal 10 jaar
Interne Kennung: Zaaknummer: 4928682
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De scope van deze opdracht bestaat uit: • Het leveren en beheren van een SAAS VTH applicatie, inclusief alle bijbehorende koppelingen. Hieronder valt: o Implementatie van de applicatie (o.a. installatie, inrichting, opleiding en realiseren koppelingen); o Migratie van actieve (lopende) zaken vanuit het huidige zaaksysteem Mozard. o Hosting van de software; o Technisch beheer, waaronder updates, upgrades en beheer van de koppelingen; o Functionele ondersteuning. • De oplossing wordt geacht in te spelen op de Omgevingswet en Wkb en alle ontwikkelingen gericht op de toekomst. De Oplossing wordt zoveel mogelijk standaard aangeleverd door de Inschrijver, maar is zelf aan te passen of te configureren door de (functioneel) beheerders van de Aanbestedende dienst. Het betreft het ondersteunen en uitvoeren van de processen Vergunningen, Toezicht en Handhaving (VTH). Hieronder verstaan we de processen in het kader van de Omgevingswet, de APV en bijzondere wetten. In onderstaande tabel zijn deze processen weergegeven. Het betreft een applicatie voor 80 users met een omvang van 1,5 mio over een periode van maximaal 10 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 6 jaar, met de mogelijkheid tot tweemaal een optionele verlenging van twee (2) jaar. De beoogde ingangsdatum van de Overeenkomst is 1 november 2025.
2. Procedure
Procedure
Title: VTH-applicatie
Internal identifier: Zaaknummer: 4928682
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: