2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Piaski w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, z terenu Gminy Piaski w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r. oraz organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Interne Kennung: Ir.271.22.2023.WS
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, z terenu Gminy Piaski w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r. oraz organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zadanie powinno być realizowane w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1469), ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.), Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami, przyjętego uchwałą Sejmiku Województwa Lubelskiego nr XXIV/349/2016 z dnia 2 grudnia 2016 r. w sprawie uchwalenia „Planu gospodarki odpadami dla województwa lubelskiego 2022” z załącznikami oraz Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Piaski.Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia poprzez:a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Piaski;b) transport odpadów; c) organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.Urządzenia do gromadzenia odpadów: pojemniki, kontenery i worki, które zostaną ustawione w miejscach gromadzenia odpadów wskazanych przez Zamawiającego, zapewnia Wykonawca. Zamawiający przewiduje do odebrania i zagospodarowania od właścicieli nieruchomości wynosi w okresie realizacji usługi około 2,3 tys. Mg
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung