2. Verfahren
Verfahren
Titel: SKD Collectiebeheersysteem (CBS) 2026
Beschreibung: Stichting Koninklijke Defensiemusea, hierna SKD of Opdrachtgever, is op zoek naar een Opdrachtnemer voor de implementatie, conversie en levering van een collectie-beheersysteem waarmee alle musea binnen de SKD kunnen werken. De opdracht heeft een geraamde waarde van ca. EUR 500.000,- uitgaande van de initiële contractduur van acht (8) jaren.
Interne Kennung: 25-009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De voertaal tijdens de gehele aanbestedingsprocedure is Nederlands, tenzij anders aangegeven. Het is toegestaan in het kader van de Nota van Inlichtingen vragen in de Engelse taal te stellen. Beantwoording van deze vragen is in beginsel in het Nederlands en zal waar mogelijk voorzien worden van een vertaling in het Engels, waarbij de Nederlandse beantwoording leidend is. In het kader van de inschrijving is het toegestaan uw beschrijvingen ten behoeve van GC2 Plan van Aanpak en GC3 Totaaloplossing in het Nederlands of het Engels in te dienen. De ten behoeve van GC3 en GC4 verlangde demo omgeving (client applicatie) dient in het Nederlands en/of Engels te zijn.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48782000 Zentralspeicherverwaltungssoftwarepaket, 92520000 Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Collectiebeheersysteem SKD 2026
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één Opdrachtnemer voor de implementatie, conversie en levering van een Collectiebeheersysteem voor Opdrachtgever, waarbij door SKD gekozen is voor een SaaS oplossing. De opdracht heeft een geraamde waarde van ca. EUR 500.000,- uitgaande van de initiële contractduur van acht (8) jaren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NVT