See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych administrowanych przez Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie
Beschreibung: Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych administrowanych przez Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie
Vorherige Bekanntmachung: 554976-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie zwiększającym zakres przedmiotu zamówienia do 10% powierzchni zewnętrznej i wewnętrznej, wskazanej w załączniku nr 1 do umowy, na następujących zasadach: 1) zamówienie opcjonalne będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego, 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym akceptuje poprzez podpisanie niniejszej umowy, 3) Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości umownej 4) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.