2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja prac związanych z gospodarką leśną oraz gospodarowaniem na terenach nieleśnych administrowanych przez Lasy Miejskie - Warszawa.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Część I - Wykonanie zadań ochronnych polegających na wykonaniu nowych grodzeń z siatki, remontach grodzeń oraz demontażach istniejących już grodzeń na terenach administrowanych przez Lasy Miejskie – Warszawa. Część II – Realizacja prac związanych z utrzymaniem przejezdności dróg i ścieżek leśnych w celu zapewnienia ochrony przeciwpożarowej oraz dla potrzeb ruchu turystycznego, poprzez pielęgnację zieleni w obwodach leśnych Las Sobieskiego, Kabaty, Bemowo – Koło oraz Bielany – Młociny. Część III – Realizacja zadań ochronnych w rezerwatach i w lasach ochronnych, związanych z użytkowaniem lasu, hodowlą lasu, ochroną lasu, ochroną przeciwpożarową, gospodarką łowiecką oraz utrzymaniem upraw założonych na gruntach nieleśnych w obwodach leśnych Las Sobieskiego, Kabaty, Bemowo – Koło oraz Bielany – Młociny.
Interne Kennung: LM-W.ZP.260.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Wykonanie zadań ochronnych polegających na wykonaniu nowych grodzeń z siatki, remontach grodzeń oraz demontażach istniejących już grodzeń na terenach administrowanych przez Lasy Miejskie – Warszawa.
Beschreibung: Część I - Wykonanie zadań ochronnych polegających na wykonaniu nowych grodzeń z siatki, remontach grodzeń oraz demontażach istniejących już grodzeń na terenach administrowanych przez Lasy Miejskie – Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu części I zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Realizacja prac związanych z utrzymaniem przejezdności dróg i ścieżek leśnych w celu zapewnienia ochrony przeciwpożarowej oraz dla potrzeb ruchu turystycznego, poprzez pielęgnację zieleni w obwodach leśnych Las Sobieskiego, Kabaty, Bemowo – Koło oraz Bielany – Młociny.
Beschreibung: Część II – Realizacja prac związanych z utrzymaniem przejezdności dróg i ścieżek leśnych w celu zapewnienia ochrony przeciwpożarowej oraz dla potrzeb ruchu turystycznego, poprzez pielęgnację zieleni w obwodach leśnych Las Sobieskiego, Kabaty, Bemowo – Koło oraz Bielany – Młociny. Szczegółowy opis przedmiotu części II zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211500 Baumpflege, 77211400 Fällen von Bäumen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77211100 Holzfällung
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Realizacja zadań ochronnych w rezerwatach i w lasach ochronnych, związanych z użytkowaniem lasu, hodowlą lasu, ochroną lasu, ochroną przeciwpożarową, gospodarką łowiecką oraz utrzymaniem upraw założonych na gruntach nieleśnych w obwodach leśnych Las Sobieskiego, Kabaty, Bemowo – Koło oraz Bielany – Młociny.
Beschreibung: Część III – Realizacja zadań ochronnych w rezerwatach i w lasach ochronnych, związanych z użytkowaniem lasu, hodowlą lasu, ochroną lasu, ochroną przeciwpożarową, gospodarką łowiecką oraz utrzymaniem upraw założonych na gruntach nieleśnych w obwodach leśnych Las Sobieskiego, Kabaty, Bemowo – Koło oraz Bielany – Młociny. Szczegółowy opis przedmiotu części III zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77210000 Holzgewinnung, 77210000 Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211500 Baumpflege, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77312000 Unkrautjäten, 75251120 Waldbrandbekämpfung