74205-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Trzebielino w roku 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Trzebielino w roku 2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli lasu, ochrony przeciw pożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebielino w roku 2025. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach).
Vorherige Bekanntmachung652607-2024
Interne KennungZG.270.8.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający informuje, iż w dniu 17.09.2024 r., opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne pod nr 556479-2024 o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy. W związku z tym Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP, wyznacza termin składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Usługi leśne w leśnictwach Miszewo i Glewnik
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych oraz pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebielino - leśnictwa Miszewo i Glewnik, w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungPakiet 1 - Leśnictwa Miszewo i Glewnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211100 Holzfällung, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30% Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Usługi leśne w leśnictwach Zieliń i Bąkowo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych oraz pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebielino - leśnictwa Zieliń i Bąkowo, w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungPakiet 2 - Leśnictwa Zieliń i Bąkowo
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Usługi leśne w leśnictwach Trzebielino i Wiatrołom
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych oraz pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebielino - leśnictwa Trzebielino i Wiatrołom, w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungPakiet 3 - Leśnictwa Trzebielino i Wiatrołom
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - Usługi leśne w leśnictwach Barnowiec i Poborowo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych oraz pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebielino - leśnictwa Barnowiec i Poborowo, w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungPakiet 4 - Leśnictwa Barnowiec i Poborowo
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Usługi leśne w leśnictwach Barkocino i Role
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych oraz pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebielino - leśnictwa Barkocino i Role, w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungPakiet 5 - Leśnictwa Barkocino i Role
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 - Usługi leśne w leśnictwach Łubno i Turowo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, bieżącego utrzymania dróg leśnych i obiektów melioracyjnych oraz pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzebielino - leśnictwa Łubno i Turowo, w roku 2025. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówienia, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungPakiet 6 - Leśnictwa Łubno i Turowo