See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatów.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatów.
Vorherige Bekanntmachung: 626101-2025
Interne Kennung: PIMMSWiA- 2375/26/08/02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do biologii molekularnej.
Beschreibung: Zgodnie ze Wzorem oferty elektronicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników wraz z dzierżawą termocyklera typu real-time PCR wraz z oprogramowaniem oraz systemu do izolacji próżniowej kwasów nukleinowych
Beschreibung: Zgodnie ze Wzorem oferty elektronicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ oraz zestawieniem Parametrów wymaganych dla zadania nr 2 stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do zautomatyzowanej diagnostyki metodą real-time PCR wraz z dzierżawą aparatu
Beschreibung: Zgodnie ze Wzorem oferty elektronicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.oraz zestawieniem Parametrów wymaganych dla zadania nr 3 stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do badań genetycznych w zakresie onkologii.
Beschreibung: Zgodnie ze Wzorem oferty elektronicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ oraz zestawieniem Parametrów wymaganych dla zadania nr 4 stanowiącymi załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do badań w technologii NGS, aCGH oraz oceny jakości DNA i RNA wraz z dzierżawą aparatu do zautomatyzowanego przygotowywania bibliotek NGS
Beschreibung: Zgodnie ze Wzorem oferty elektronicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ oraz zestawieniem Parametrów wymaganych dla zadania nr 5 stanowiącymi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do badań w technologii real-time PCR kompatybilnych z aparatem QuantStudio 5 Real-Time PCR System.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do agregometru Multiplate na 1000 pacjentów (aparat - własność szpitala)
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników z kontrolami i materiałami eksploatacyjnymi.wraz z dzierżawą automatycznego analizatora do oznaczania OB
Beschreibung: Zgodnie ze Wzorem oferty elektronicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ oraz zestawieniem Parametrów wymaganych dla zadania nr 8 stanowiącymi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0009
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa różnych odczynników chemicznych.
Interne Kennung: Część nr 9