742093-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Verpflegungsdienste – Vrijwillige transparantie cateringdiensten en huisvesting vluchtelingen Gemeente Dinkelland
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie cateringdiensten en huisvesting vluchtelingen Gemeente Dinkelland
Beschreibung: Besloten wordt om voor het verblijf van Oekraïense vluchtelingen en de bijbehorende cateringdiensten gebruik te blijven maken van het aanbod van Klooster Franciscanessen te Denekamp. De afspraken met het klooster zijn 30 juni 2022 gemaakt. Hierbij is destijds wegens dwingende spoed gebruik gemaakt van de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging (artikel 2.32 Aanbestedingswet). Deze afspraken worden ook na afloop van dit jaar voortgezet en in een samenwerkingsovereenkomst nader uitgewerkt. Nederland heeft te maken met een vluchtelingencrisis. Sinds de oorlog tussen Oekraïne en Rusland is de vluchtelingenstroom alleen maar groter geworden. Gemeenten is daardoor gevraagd om (tijdelijk) een crisisnoodopvang te organiseren voor vluchtelingen. Gemeente Dinkelland huisvest momenteel circa 120 Oekraïense vluchtelingen in het klooster in Denekamp. De eigenaren van het klooster, de Zusters van Denekamp (Franciscanessen van Thuine), hebben Huize Elisabeth en het oude Franciscushuis vrijwillig en belangeloos ter beschikking gesteld. De nonnen doen dit allemaal uit eigen initiatief en in het kader van humanitaire hulp. De vluchtelingen mogen hier verblijven en worden voorzien van maaltijden.
Interne Kennung: 853225
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niet van toepassing