See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een liftsysteem (LARS) voor varende drones
Beschreibung: De doelstelling van deze overheidsopdracht is de uitbreiding van de testfaciliteiten van het testcentrum Drone Dock en het traningscentrum The Reef, beiden gelegen te Oostende, met een specifieke focus op de ondersteuning van zogenaamde varende en duikende drones (ROV’s of Remotely Operated Vehicles en USV’s of Unmanned Surface Vessel) door de aankoop van een robuust mobiel liftsysteem (LARS – Launch And Recovery System) voor de tewaterlating van de ROV en USV systemen.
Interne Kennung: 2025/23_KE_A_OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34513550 Vermessungsschiffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/23_KE_A_OP - 1
Beschreibung: Levering van een mobiel LARS voor drone testinfrastructuur Drone Dock en trainingscentrum The Reef van POM West-Vlaanderen incl. onderhoud/keuringen voor de voorziene levensduur (verplichte optie)
Interne Kennung: 1