2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby pro SŠSŘ Bosonohy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění pravidelných úklidových služeb v objektech zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále také jako "ZZVZ" či "zákon")
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90919300 Reinigung von Schulen, 98341130 Hauswartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona, a to ve formě inflační doložky podle čl. XVII návrhu smlouvy, která zní následovně: Smluvní strany se dohodly na inflační doložce ve vztahu k Ceně Díla podle odstavce 20 tak, že Zhotovitel je vždy po 15 kalendářních měsících oprávněn jednostranně a jednorázově zvýšit Cenu Díla podle této Smlouvy o roční míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za uplynulý kalendářní rok, vyhlášenou Českým statistickým úřadem v případě, že tato míra překoná 2%. Ke zvýšení dochází od prvního dne kalendářního měsíce, který následuje po kalendářním měsíci, v němž Zhotovitel oznámil Objednateli, že využije tohoto svého práva. Smluvní strany se současně dohodly, že Cena Díla podle odstavce 20 této Smlouvy může být v důsledku postupu podle tohoto odstavce zvýšena maximálně o 400.000,- Kč bez DPH. Smluvní strany pro odstranění pochybností uvádí, že k úpravě ceny dle tohoto ustanovení Smlouvy bude vždy uzavřen dodatek ke Smlouvě.