742216-2025 - Wettbewerb
Belgien – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Raamovereenkomst voor de levering van persoonlijke beschermingsmiddelen en beroepskledij
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor de levering van persoonlijke beschermingsmiddelen en beroepskledij
BeschreibungRaamovereenkomst voor de levering van persoonlijke beschermingsmiddelen en beroepskledij
Interne KennungDOKO-2025-AV-002
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18222000 Firmenkleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1: Leveringen van PBM en beroepskledij met bestelling en levering op schoolniveau
BeschreibungRaamovereenkomst voor de levering van persoonlijke beschermingsmiddelen en beroepskldeij
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPerceel 2: Leveringen van PBM en beroepskledij met individuele bestelling door ouder(leerling) en levering aan huis
Interne Kennung2