See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w okresie 12 miesięcy od 01.11.2025 r. do 31.10.2026 r., obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do Operatora Systemu Dystrybucyjnego do punktów poboru Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk, ul. Jana Kazimierza 5, 01-248 Warszawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 609328-2025
Interne Kennung: EA.26.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1