2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectieve Arbeidsongeschiktheidsverzekering
Beschreibung: De Purmerendse ScholenGroep stelt als doel om met een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering alle medewerkers te verzekeren tenzij medewerkers daar bewust van afzien middels een afstandsverklaring. 990.000
Interne Kennung: P7591/MPAOV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering
Beschreibung: Collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering Stichting Purmerendse ScholenGroep 990.000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële duur van de overeenkomst is 3 jaar. Daarna kan de overeenkomst twee maal met 3 jaar worden verlengd.