742279-2023 - Ergebnis
Belgien – Tiefkühlprodukte – Raamovereenkomst diepvriesvoeding
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst diepvriesvoeding
Beschreibung: Onder de koepel van Zorg Kortrijk zijn er vijf woonzorgcentra met samen een 450-tal bewoners. Daarnaast is er de centrale keuken die de maaltijden bereidt voor aan huis levering alsook maaltijden voor de wijkcentra, de buitenschoolse opvang en crèches. Gemiddeld worden er per dag 1250 maaltijden bereid. OCMW Zwevegem heeft 1 woonzorgcentrum en een dienstmaaltijden aan huis. Zwevegem bereidt gemiddeld 270 maaltijden per dag.
Interne Kennung: PPP0I4-2891/3144/2023/2891
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst diepvriesvoeding
Interne Kennung: 2023/2891 1