742283-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Dodávka 3 kusů nákladních automobilů pro společnost 7U s. r. o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka 3 kusů nákladních automobilů pro společnost 7U s. r. o.
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení dodávka tří (3) kusů nových nákladních automobilů. Veřejná zakázka je rozdělena do tří (3) částí v souladu s § 35 ZZVZ, a to následujícím způsobem: I. Část LUV - vozidlo s košovou nástavbou (lisem) dle přílohy č. 6a) ZD - 1 ks II. Část LUV – univerzální nosič nástaveb dle přílohy č. 6b) ZD - 1 ks III. Část LUV s čistě elektrickým pohonem dle přílohy č. 6c) ZD - 1 ks Nabídku je možné podat pro každou část i pro více částí veřejné zakázky. Nabídka pro každou část však musí být podána jako zcela samostatná. Nabídky podané v jedné části veřejné zakázky budou posuzovány a hodnoceny nezávisle na nabídkách podaných v jiných částech veřejné zakázky.
Interne KennungDodávka 3 ks LUV
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní veřejná zakázka dle § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále jen „ZZVZ“) zadávaná otevřeným řízením dle § 56 ZZVZ a v souladu s § 35 ZZVZ, na dodávky.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelLUV - vozidlo s košovou nástavbou (lisem)
BeschreibungDodávka LUV - vozidlo s košovou nástavbou (lisem) dle přílohy č. 6a) ZD
Interne KennungI. část - Dodávka LUV - vozidlo s košovou nástavbou (lisem)
LosLOT-0005
TitelLUV s čistě elektrickým pohonem
BeschreibungDodávka LUV dle přílohy č. 6c) ZD
Interne KennungIII. část - Dodávka LUV s čistě elektrickým pohonem
LosLOT-0002
TitelLUV – univerzální nosič nástaveb
BeschreibungDodávka LUV dle přílohy č. 6B) ZD
Interne KennungII. část - Dodávka LUV – univerzální nosič nástaveb