See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia laboratoryjnego dla Centrum Badawczo-Rozwojowego Uniwersytetu Łódzkiego ds. zrównoważonego rozwoju w Treście.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia laboratoryjnego dla Centrum Badawczo-Rozwojowego Uniwersytetu Łódzkiego ds. zrównoważonego rozwoju w Treście, nr postępowania 71/ZP/2025. Szczegółowy opis i wykaz przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu - cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ/Umowy. Dostawa obejmuje także transport, wniesienie całości wyposażenia, montaż obejmujący zmontowanie elementów, ustawienie i wypoziomowanie elementów zabudowy oraz podłączenie do istniejących mediów (instalacji wodno – kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej i gazowej( wraz z niezbędnymi elementami łączącymi - powyższe czynności muszą zostać wykonane przez uprawniony i autoryzowany serwis wykonawcy, którego pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia w zakresie urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, przeprowadzenie wymaganych prób i pomiarów, uruchomienie oraz przeszkolenie co najmniej 5 pracowników Zamawiającego w zakresie użytkowania, obsługi i konserwacji oraz wszystkie inne koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia i warunkami stawianymi przez Zamawiającego, który powinien zostać uwzględniony w cenie jednostkowej proponowanego wyposażenia. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć zgodnie z opisem zawartym w nazwie produktu arkusza cenowego Załącznika nr 1 do SWZ/Umowy do dwóch budynków Uniwersytetu Łódzkiego: - budynek Uniwersytetu Łódzkiego w Treście, ul. Rybna 28, - budynek Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi, ul. Banacha 1/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia laboratoryjnego dla Centrum Badawczo-Rozwojowego Uniwersytetu Łódzkiego ds. zrównoważonego rozwoju w Treście. Szczegółowy opis i wykaz przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu - cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ/Umowy. Dostawa obejmuje także transport, wniesienie całości wyposażenia, montaż obejmujący zmontowanie elementów, ustawienie i wypoziomowanie elementów zabudowy oraz podłączenie do istniejących mediów (instalacji wodno – kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej i gazowej( wraz z niezbędnymi elementami łączącymi - powyższe czynności muszą zostać wykonane przez uprawniony i autoryzowany serwis wykonawcy, którego pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia w zakresie urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, przeprowadzenie wymaganych prób i pomiarów, uruchomienie oraz przeszkolenie co najmniej 5 pracowników Zamawiającego w zakresie użytkowania, obsługi i konserwacji oraz wszystkie inne koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia i warunkami stawianymi przez Zamawiającego, który powinien zostać uwzględniony w cenie jednostkowej proponowanego wyposażenia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji