2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud watergangen en natuurlijke oevers
Beschreibung: De opdracht ‘Onderhoud watergangen en natuurlijke oevers’ bestaat uit de uitvoering van het dagelijks onderhoud aan de watergangen en natuurlijke oevers in de openbare ruimte van Krimpen aan den IJssel waar de gemeente Krimpen aan den IJssel als beheerder verantwoordelijk is voor het dagelijks onderhoud. Tot de opdracht behoort eveneens het dagelijks onderhoud van het water en de natuurvriendelijke / natuurlijk ontwikkelde oevers waar op grond van de keur en legger het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard verantwoordelijk voor het dagelijks onderhoud is binnen de gemeentegrens van Krimpen aan den IJssel. Het werk varieert van het schonen van watergangen en maaien van (natuurvriendelijke) oevers, verwijderen van kroos, afvoeren van maaisel tot en met het verwijderen van zwerfafval langs oevers. Voor nadere detaillering zie bijlage 4, RAW-raamovereenkomst 1956336.
Interne Kennung: 1956336
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het werk varieert van het schonen van watergangen en maaien van (natuurvriendelijke) oevers, verwijderen van kroos, afvoeren van maaisel tot en met het verwijderen van zwerfafval langs oevers. Voor nadere detaillering zie bijlage 4, RAW-raamovereenkomst 1956336.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdracht wordt aanbesteed voor een initiële periode van drie (3) jaar en elf (11) maanden. Het recht op het gebruik van de optie tot wel of geen verlenging van de overeenkomst berust telkens exclusief bij de Opdrachtgevers.