742445-2023 - Wettbewerb
Polen – Spezialfahrzeuge – Zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego samochodu ciśnieniowo – ssącego z systemem odzysku wody do czyszczenia sieci kanalizacyjnych
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego samochodu ciśnieniowo – ssącego z systemem odzysku wody do czyszczenia sieci kanalizacyjnych
Interne Kennung: ZP.271.Pzp.21.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego samochodu ciśnieniowo – ssącego z systemem odzysku wody do czyszczenia sieci kanalizacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający parametry techniczno- użytkowe przedmiotu zamówienia, warunki dostawy zawiera Załącznik nr 1B do SWZ – Formularz techniczny oraz Załącznik nr 2 – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji