2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenautomaten
Beschreibung: Deze aanbesteding is uitgebracht om voor alle medewerkers en bezoekers aan de gemeenten Dinkelland en Tubbergen een goede kop koffie of thee te bieden. De bedrijfsvoeringsorganisatie Noaberkracht Dinkelland Tubbergen verzorgt deze aanbesteding. Het gaat in totaal om ongeveer 25 warme drankenautomaten, inclusief onderhoud en levering van koffie, thee en supplies. Voor meer informatie wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad en de bijlagen daarbij.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor meer informatie wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000