See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem wyposażenia komputerowego i multimedialnego do modernizowanych pracowni zawodowych w placówkach oświatowych w Bielsku- Białej w ramach projektu „Bielsko-Biała - zawodowo" – 3 Części
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: 1. Dostawa wraz z montażem wyposażenia komputerowego i multimedialnego do modernizowanych pracowni zawodowych w placówkach oświatowych w Bielsku-Białej, w ramach projektu „Bielsko-Biała - zawodowo" (opisanych w Częściach I do III). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 (trzy) części: - Część I Dostawa wraz z montażem wyposażenia komputerowego i multimedialnego do pracowni zawodowej (s.nr 19 - mechaniczno-mechatroniczna) w Zespole Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych przy ul. Juliusza Słowackiego 24 w Bielsku-Białej; - Część II Dostawa wraz z montażem wyposażenia komputerowego i multimedialnego do pracowni zawodowych (s.124 C, 125 C – pracownia samochodowa) w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących przy ul. Filarowej 52 w Bielsku-Białej; - Część III Dostawa wraz z montażem wyposażenia komputerowego i multimedialnego do pracowni zawodowej (pracowni lotniczej) w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych przy ul. Józefa Lompy 11 w Bielsku-Białej.
Interne Kennung: ZP.271.2.164.2025.KC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 30213300 Tischcomputer, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z montażem wyposażenia komputerowego i multimedialnego do pracowni zawodowej (s.nr 19 - mechaniczno-mechatroniczna) w Zespole Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych przy ul. Juliusza Słowackiego 24 w Bielsku- Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia komputerowego i multimedialnego do pracowni zawodowej (s.nr 19 - mechanicznomechatroniczna) w Zespole Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych przy ul. Juliusza Słowackiego 24 w Bielsku-Białej;1) Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia dla Część II w uprzednio prowadzonym postępowaniu na stronie https://um-bielsko.logintrade.net/zapytania_email,207438,607e54b0a3c00e3b4e42e2da2b4c6bfc.html
Interne Kennung: ZP.271.2.164.2025.KC - Cześć I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 30213300 Tischcomputer, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wraz z montażem wyposażenia komputerowego i multimedialnego do pracowni zawodowych (s.124 C, 125 C – pracownia samochodowa) w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących przy ul. Filarowej 52 w Bielsku-Białej
Interne Kennung: ZP.271.2.164.2025.KC - Cześć II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wraz z montażem wyposażenia komputerowego i multimedialnego do pracowni zawodowej (pracowni lotniczej) w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych przy ul. Józefa Lompy 11 w Bielsku-Białej
Interne Kennung: ZP.271.2.164.2025.KC - Cześć III