See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka Inwestycyjna” i „Pożyczka Profilowana” w ramach Pomorskiego Funduszu Rozwoju 2020+.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi „Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Pożyczka Profilowana”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy „Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+”, z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna” stanowiącej załącznik nr [2]do Istotnych Postanowień Umowy Operacyjnej (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Profilowana”, stanowiącej załącznik nr [3] do Umowy Operacyjnej.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi „Pożyczka Inwestycyjna” oraz „Pożyczka Profilowana”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy „Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+”, z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna” stanowiącej załącznik nr [2]do Istotnych Postanowień Umowy Operacyjnej (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Profilowana”, stanowiącej załącznik nr [3] do Umowy Operacyjnej. Część I - obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania: 1) wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniuInstrumentu Finansowego „Pożyczka Inwestycyjna” oraz udzieleniu co najmniej 7 Jednostkowych PożyczekInwestycyjnych o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna”w łącznej wysokości co najmniej 5 000 000 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy(bez Prawa Opcji, o którym mowa w pkt 10)–11) poniżej) przez Zamawiającego do utworzonego InstrumentuFinansowego (Limit Pożyczki Inwestycyjnej), uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokościokreślonej przez Zamawiającego na poziomie 20 % kapitału Instrumentu Finansowego. Według stanu na dzieńpołowy Okresu Budowy Portfela co najmniej 40 % Limitu Pożyczki Inwestycyjnej należy wypłacić na rzeczOstatecznych Odbiorców, oraz 2) wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniuInstrumentu Finansowego „Pożyczka Profilowana” oraz udzieleniu co najmniej 5 Jednostkowych PożyczekProfilowanych o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Profilowana” włącznej wysokości co najmniej 3 000 000 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy(bez Prawa Opcji, o którym mowa w pkt 10)–11) poniżej) przez Zamawiającego do utworzonego InstrumentuFinansowego (Limit Pożyczki Profilowanej), uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości określonejprzez Zamawiającego na poziomie 20 % kapitału Instrumentu Finansowego. Według stanu na dzień połowyOkresu Budowy Portfela co najmniej 40 % Limitu Pożyczki Profilowanej należy wypłacić na rzecz OstatecznychOdbiorców.
Interne Kennung: DZZK/115/DIF/2018 cz. I Aneks nr 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen