See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu ciepłowniczego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Łasku- budowa sieci cieplnej wraz z przyłączem i węzłem cieplnym na osiedlu "Przylesie" oraz przebudowa kotłowni K-8 przy ul. Jodłowej 2 w Łasku. Etap I: Modernizacja systemu ciepłowniczego PEC Sp. z o.o. w Łasku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż Instalacji, na terenie istniejącej Kotłowni w ramach przedsięwzięcia pn. „Modernizacja systemu ciepłowniczego PEC w Łasku”. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie Instalacji, w oparciu o PFU oraz wydane decyzje wraz z kompletnym wyposażeniem, infrastrukturą towarzyszącą oraz zagospodarowaniem terenu, a także demontaż i rozbiórkę obiektów istniejących w miejscu lokalizacji Instalacji, które były możliwe do przewidzenia na etapie zawierania Umowy. Wykonawca zapewni serwisowanie urządzeń, instalacji i wyposażenia dostarczonego w ramach Umowy do końca okresu gwarancji jakości, jak i w okresie rękojmi za wady. Wykonawca zapewni dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych przez okres minimum 10 lat. Adres obiektu budowlanego którego dotyczy inwestycja: ul. Jodłowa 2, 98-100 Łask. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ, szczegółowy zakres obowiązków zawarty jest we wzorze umowy - załącznik nr 11 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 432584-2025
Interne Kennung: PEC/1/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż Instalacji, na terenie istniejącej Kotłowni w ramach przedsięwzięcia pn. „Modernizacja systemu ciepłowniczego PEC w Łasku”. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie Instalacji, w oparciu o PFU oraz wydane decyzje wraz z kompletnym wyposażeniem, infrastrukturą towarzyszącą oraz zagospodarowaniem terenu, a także demontaż i rozbiórkę obiektów istniejących w miejscu lokalizacji Instalacji, które były możliwe do przewidzenia na etapie zawierania Umowy. Wykonawca zapewni serwisowanie urządzeń, instalacji i wyposażenia dostarczonego w ramach Umowy do końca okresu gwarancji jakości, jak i w okresie rękojmi za wady. Wykonawca zapewni dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych przez okres minimum 10 lat. Adres obiektu budowlanego którego dotyczy inwestycja: ul. Jodłowa 2, 98-100 Łask. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ, szczegółowy zakres obowiązków zawarty jest we wzorze umowy - załącznik nr 11 do SWZ Wykonawca zapewni serwisowanie urządzeń, instalacji i wyposażenia dostarczonego w ramach umowy do końca okresu gwarancji jakości, jak i w okresie rękojmi za wady. Wykonawca zapewni dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych przez okres minimum 10 lat.
Interne Kennung: PEC/1/03/2025
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09321000 Warmwasser