2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Vechtstreek + Venen - Schoonmaak Cluster 3
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten. De opdracht ziet op het schoonmaken van twee scholen van Stichting voor PCPO Vechtstreek en Venen, te weten: CNS Abcoude in Abcoude Ichtusschool in Baambrugge
Vorherige Bekanntmachung: 520363-2022
Interne Kennung: T43117
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000