See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, mienia, ryzyk komunikacyjnych oraz ryzyk cybernetycznych dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został zawarty: Pakiet I(majątek) (zał. 1 do SWZ Pakiet II (OC) – zał. nr 2 do SWZ, Pakiet III (komunikacja) – zał. nr 3 , 3A do SWZ, Pakiet IV (cyber) – zał. nr 4 do SWZ zwany dalej również jako „OPZ”), formularzem oferty: Pakiet I (majątek) (zał. 5 do SWZ, Pakiet II (OC) (zał. 6 do SWZ, Pakiet III (komunikacja) (zał. 7 do SWZ i Formularz cenowy /wykaz pojazdów do Pakietu III – bezwzględnie złożony do oferty Pakiet III (komunikacja), Pakiet IV (cyber) (zał. 8 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”). Zamówienie składa się z 4 zadań – Pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 596480-2025
Interne Kennung: ZP.220.61.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń;
Beschreibung: Pakiet I: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń;
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadania mienia;
Beschreibung: Pakiet II: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadania mienia;
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III: Ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, ubezpieczenia Auto-Casco, Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków kierowcy i pasażerów, ubezpieczenie assiatance;
Beschreibung: Pakiet III: Ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, ubezpieczenia Auto-Casco, Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków kierowcy i pasażerów, ubezpieczenie assiatance;
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV: Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych
Beschreibung: Pakiet IV: Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych
Interne Kennung: zadanie 4